EN

PHOTO IS:MEMBER

מועדון הידידים של PHOTO IS:RAEL

לחצו כאן להצטרפות

בואו להיות חלק מזירת הצילום העכשווי דרך מפגשי אמנים, סיורים בגלריות המובילות וביקורים במוזיאונים הטובים בארץ.
במהלך השנה הקרובה נפגש עם האמנים הטובים ביותר, נלמד על צלמים/ות היסטורים גדולים וחשובים, נבקר במוזיאונים וגלריות חשובות, ואפילו נצא לצלם יחד כקבוצה. חברי התכנית זוכים למגוון הטבות במהלך השנה: פסטיבל הצילום הבינלאומי, רע בית מלאכה לצילום, ארליך, יוגנד, בית האופרה, והנחות למגוון מוזיאונים ברחבי הארץ.
מחיר התכנית: 1250 ש״ח לשנה (מרגע ההצטרפות) כולל כל ההטבות ומפגשי הבונוס

הטבה מיוחדת למבקרי פסטיבל הצילום
1000 ש״ח לחברות שנתית

לפרטים נוספים: אדווה 0547-821556 / עומר 054-9259250

אוגוסט 2018 > סיור גלריות במתחם האמנים התל אביבי – קריית המלאכה.
במהלך הסיור נפגוש אוצרים ואמנים בגלריות המרכזיות של המתחם, נשמע על התערוכות המוצגות ועל קרית המלאכה כמרכז אמנות חי ובועט.

ספטמבר 2018 > סיור צילום רחוב בשוק הפשפשים בהנחיית שגיא שועלי, מייסד ״צילום בעם״.
התמקדות באלמנטים מרכזים בצילום תיעודי – עמדת הצלם, שליטה בתאורה, שימוש נכון בעדשות והתייחסות למרחב דינמי משתנה תדיר.

אוקטובר 2018 >ביקור בתערוכת ״צילום ישראלי עכשווי״ במוזיאון אשדוד ומפגש עם האוצרים.
התערוכה תציג יצירות של כ-27 צלמים ישראלים עכשוויים ותתפרס על פני המוזיאון כולו. התערוכה ממפה את זירת הצילום העכשווי בישראל, באמצעות נקודת מבטו הרעננה והייחודית של מבקר התרבות האיטלקי מאוריציו ג'ובאני דה-בוניס.

22.11.2018 פתיחה חגיגית בפסטיבל הצילום הבינלאומי #6 וסיור מודרך בתערוכות
חברי מועדון הידידים חוגגים יחד איתנו את הפתיחה החגיגית של פסטיבל הצילום הבינלאומי לשנת 2018! כל חבר מועדון זכאי להזמנה זוגית לערב הפתיחה, וכניסה חופשית לכל ימי הפסטיבל ללא תשלום. בנוסף, נקיים סיור מודרך מיוחד וסגור לחברי המועדון בין התערוכות המוצגות.

25.12.2018 אקטיב סטילס
אקטיבסטילס הינו קולקטיב של צלמים/ות הפועל בישראל / פלסטין משנת 2005. הקולקטיב מתעד את הנעשה בין הירדן לים מפרספקטיבה אקטיביסטית. הקולקטיב מציג את עבודותיו במרחב הציבורי, ברשת ובתערוכות, ושותף ביוזמות עיתונאיות עצמאיות רבות.

22.1.2019 > מפגש עם האמנית ורד ניסים
ורד נסים היא אמנית ישראלית רב תחומית. ביצירותיה משלבת נסים ציור, צילום, פיסול, וידאו ארט וניו מדיה.נסים עוסקת בנושאים הבוחנים קטבים בזהות, במגדר, ובמעמד חברתי-כלכלי. נושאים אלו היא קושרת לזהותה המזרחית. עבודותיה עוסקות בפערי התרבות ובמעמד הפועלים, בשיח מגדרי ופמיניסטי, ובשיח על אמנות מזרחית ואקטיביזם. כיוצרת היא מגדירה עצמה כאמנית נשית, וזו באה לידי ביטוי בשימוש ביצירותיה בחומרים שנחשבים נשיים כגון: פרגמנט, צבע שיער, לק וצבעי פנדה.

19.2.2019 > מפגש עם האמנית איילת השחר כהן
איילת השחר כהן- אמנית ומורה, אוצרת ומלווה אמנים, נולדה בנצרת עילית, בוגרת המדרשה לאמנות. השתתפה בתערוכות קבוצתיות רבות והציגה תערוכות יחיד בין השאר במוזיאון חיפה, במוזיאון לאמנות ישראלית ר"ג, בגלריה כברי ובגלריה אינדי בת"א. מכהנת כראש המחלקה לצילום במוסררה- ביה"ס הרב תחומי לאמנות וחברה בירושלים, ומנהלת את שלוש הגלריות של בית הספר.

26.3.2019 > מפגש עם האמנית שני נחמיאס
שני נחמיאס נולדה בתל-אביב (1974). בעלת תואר שני בתולדות האמנות מאוניברסיטת תל-אביב, תואר ראשון בתולדות האמנות מאוניברסיטת הסורבון ובוגרת החוג לצילום ומדיה דיגיטלית במכללת הדסה-ירושלים. החל משנת 2007 היא מרצה לצילום בבית הספר מנשר לאמנות. עבודותיה מוצגות בגלריות ובמוזיאונים בארץ ובעולם.

30.4.2019 > מפגש עם האמנית טל שוחט
טל שוחט (נולדה ב-1974) היא אמנית ישראלית, העוסקת בציור, צילום ווידאו. עבודותיה הוצגו בתערוכות במוזיאון ישראל, במוזיאון תל אביב ובמוזיאונים וגלריות נוספים בישראל ובעולם. חיה ועובדת בתל אביב. שוחט מציגה בעבודותיה את עמדותיה בנושאי זהות, נשיות, מזרחיות, בית, משפחה, קהילה וסביבה. צילומיה הדרמטיים מורכבים מדימויים ואובייקטים רוויי סימבוליות וניגודים, המאתגרים ומערערים את ההבחנה שבין הטבעי והמלאכותי ובין המציאותי והמומצא. בעבודותיה מערבבת שוחט בין מרחבים שונים ומנתקת מהם את תחושת הזמן והמקום, תוך תנועה בין האישי לקולקטיבי.

28.5.2019 > מפגש עם האמן תמיר צדוק
תמיר צדוק (נולד ב1979) הינו צלם ואמן וידאו, בוגר המחלקה לצילום של המדרשה לאמנות, בית ברל (2007). צדוק מאתגר בעבודתו שאלות של מציאות מול בדיה, מיתוס מול אמת יומיומית, דוקומנטציה אל מול כזב כשהוא משלב את כל אלו הוא יוצר תמונת מראה, מעוותת קלות, לא רק של החברה הישראלית, אלא גם של הדרך בה היא פועלת – בפער בין רצינות תהומית לצחוקים עם החבר'ה, בין הקפדה על פרטים ליהיה בסדר.צדוק מלמד וידיאו, צילום ואמנות בין-תחומית במסגרות אקדמיות שונות.

25.6.2019 > מפגש עם האמן ליאור גריידי 
ליאור גריידי, אמן בינתחומי וראש המחלקה לאמנות ב"מנשר". עבודותיו במדיות השונות : פיסול, וידאו ורישום – חוקרות זהות פוליטית ומסורת, דרך שימוש פואטי באובייקטים יומיומיים ודימויים מוכרים. ביצירתו של גריידי, הנפרשת לאורך השנים האחרונות, בוקע קול יחידאי, מינימליסטי אך רועם וחד כתער, קול אמיץ המחפש גוף נעדר. בעבודותיו מנסח שפה ויזואלית המחויבת להיסטוריה של האמנות אך גם עומדת בפני עצמה.

 

** החברות היא לשנה מיום ההצטרפות.
** החברות הנה אישית ולא ניתנת להעברה.
** במקרה של ביטול עד חודשיים מיום ההרשמה, יינתן החזר של 75%. לאחר מכן לא ייתנו החזרים כספיים.
** יתכנו שינויים בתכני הפעילות ובזמנים.

סיור גלריות בקרית המלאכה 28.8.2018

מפגש עם האמנית רונית פורת 31.7.2018

"LIGA TEREZIN" – הרצאתו של גיא רז 10.4.18

ביקור בתערוכתו של דיוויד סימור 9.3.2017

ביקור ומפגש אישי עם אוצרת תערוכת ״עדות מקומית״ ורדי כהנא 4.1.2018

מפגש עם האמנית ראידה אדון 20.2.2018